Světlo podlinkové ZST 120 CCT, Bílá TOP LIGHT
LED, příkon 20 W, světelný tok 2000 lm, přepínání barvy světla - teplá, neutrální, studená, délka 123,5 cm, IP20, materiál - kov, plast
LED, příkon 20 W, světelný tok 2000 lm, přepínání barvy světla - teplá, neutrální, studená, délka 123,5 cm, IP20, materiál - kov, plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení pod kuchyňskou linku |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8590479047139 |
| Modelová řada: | ZST |
| Barva světla: | Teplá-Neutrální-Studená |
| Délka [cm]: | 123 cm |
| Energetická třída: | F |
| Funkce noční světlo: | Ne |
| Materiál: | Kov-Plast |
| Nastavení barvy: | Ano |
| Paměť: | Ano |
| Pohybový senzor: | Ne |
| Příkon [W]: | 20 W |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Styl: | Moderní-Technický |
| Světelný tok [lm]: | 2000 lm |
| Šířka [cm]: | 4.4 cm |
| Tvar: | Podlouhlý |
| Uchycení svítidla: | Podlinkové |
| Umístění: | Vnitřní |
| Voděodolnost: | IP20 |
| Výška [cm]: | 3.4 cm |
| Zdroj světla: | LED |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
TOP LIGHT je značka zaměřená na svítidla a osvětlení pro interiér i exteriér. V nabídce najdeme stropní a nástěnná svítidla, lampy, LED osvětlení, venkovní světla a další doplňky pro moderní osvětlení domácnosti. Produkty TOP LIGHT jsou oblíbené díky praktickému designu, širokému výběru a využití v různých typech prostor.
| Výrobní společnost : | Top Light s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Strži 1702/65, 140 62 Praha, Česká Republika |
| E-mail : | info@toplight.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | Top Light s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Na Strži 1702/65, 140 62 Praha, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@toplight.cz |
