Světlo nástěnné-stropní Ocean H, Bílá TOP LIGHT
LED, příkon 48 W, světelný tok 5000 lm, barva světla - neutrální, výška 7 cm, šířka 54 cm, IP20, materiál - kov, plast
LED, příkon 48 W, světelný tok 5000 lm, barva světla - neutrální, výška7 cm, šířka 54 cm, IP20, materiál - kov, plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 8590479041922 |
| Modelová řada: | Ocean |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | Neutrální |
| Dálkové ovládání: | Ne |
| Energetická třída: | F |
| Funkce noční světlo: | Ne |
| Nastavení barvy: | Ne |
| Paměť: | Ne |
| Pohybový senzor: | Ne |
| Příkon [W]: | 48 W |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Styl: | Moderní |
| Světelný tok [lm]: | 5000 lm |
| Šířka [cm]: | 54 cm |
| Tvar: | Hranatý |
| Uchycení svítidla: | Nástěnná-Stropní |
| Umístění: | Venkovní |
| Voděodolnost: | IP20 |
| Výška [cm]: | 7 cm |
| Zdroj světla: | LED |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
TOP LIGHT je značka zaměřená na svítidla a osvětlení pro interiér i exteriér. V nabídce najdeme stropní a nástěnná svítidla, lampy, LED osvětlení, venkovní světla a další doplňky pro moderní osvětlení domácnosti. Produkty TOP LIGHT jsou oblíbené díky praktickému designu, širokému výběru a využití v různých typech prostor.
| Výrobní společnost : | Top Light s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Strži 1702/65, 140 62 Praha, Česká Republika |
| E-mail : | info@toplight.cz |
| Zástupce výrobce v EU : | Top Light s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Na Strži 1702/65, 140 62 Praha, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@toplight.cz |
