Střešní box 270L oboustranný Linea Carbon ARTPLAST
Univerzální pro většinu modelů aut, carbonový efekt, vysoce odolný materiál, bezpečnostní atesty, uzamykání, rychlá montáž/demontáž.
Univerzální pro většinu modelů aut, carbonový efekt, vysoce odolný materiál, bezpečnostní atesty, uzamykání, rychlá montáž/demontáž.
Střešní boxy řady Linea CARBON vznikly za spolupráce nejlepších odborníků automobilového průmyslu.Výsledkem vývoje vznikl vysoce kvalitní výrobek, který spojuje aerodynamiku, bezpečnost a využití vnitřního prostoru. Řada CARBON je vyrobena z odolného polypropylenu, který odolává olejům a rozpouštědlům, je nárazuvzdorný a splňuje požadavky REACH na recyklovatelný plast. Sportovní a elegantní design podtrhuje provedení "Carbon fiber textura".
Při výrobě bylo samozřejmě myšleno i na bezpečnost a tak samozřejmě střešní boxy mají příslušné certifikáty TUV/GS. Boxy jsou připraveny pro montáž na příčníky s roztečí 495-855mm a tudíž je jeich použití univerzální na různé modely aut. Montážní prvky na uchycení k autozahrádce nebo příčníkům jsou kovové.
Novým prvkem jsou Nylonové vpěry, které jsou extra pevné a umožňují snadné vyklápění víka autoboxu. V přední části boxu je bezpečnostní pojistka proti otevření při jízdě. Modely s označením DS mají navíc možnost otvírání boxu z levé nebo pravé strany automobilu, což umožňuje lepší přístup k převáženým věcem v autoboxu.
- Délka: 100cm
- Šířka: 78,5cm
- Výška: 38,5cm
- Materiál: Polypropylen
- Barva: Antracit s carbonovým efektem
- Objem: 270Lt
- Nosnost: 55kg
- Zámek: Ano
- Hmotnost: 10kg
Doporučuje se náklad v boxu zajistit stahovacími pásy. Ty NEJSOU součástí balení!!!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Střešní boxy |
|---|---|
| Hmotnost: | 14 kg |
| EAN: | 8010693130191 |
| Modelová řada: | Linea Carbon |
| Délka [cm]: | 100 cm |
| Materiál: | Polypropylen |
| Nosnost [kg]: | 55 kg |
| Obsah [l]: | 270 l |
| Šířka [cm]: | 78.5 cm |
| Výška [cm]: | 38.5 cm |
| Zámek: | Ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ART PLAST S.p.A. |
|---|---|
| Adresa : | Viale Papiniano 44, 20123, Milano, Italy |
| E-mail : | ordini@artplast.it |
| Zástupce výrobce v EU : | ART PLAST S.p.A. |
| Adresa zástupce v EU : | Viale Papiniano 44, 20123, Milano, Italy |
| E-mail zástupce v EU : | ordini@artplast.it |
