Stolní lampa Yeelight Jasmine (dobíjecí) YEELIGHT
Stolní lampa Yeelight Jasmine (dobíjecí)
Yeelight Jasmine je kompaktní stolní lampa, která je ideální pro domácnost i cestování. Díky dobíjecí baterii s kapacitou 1200 mAh vydrží svítit až 60 hodin při nejnižší úrovni jasu. Pohodlné dotykové ovládání a plynulé stmívání vám umožní přizpůsobit osvětlení jakékoli situaci - od práce u stolu až po večerní čtení pohádek dítěti.
Ideální pro domácnost i cestování
Díky nízké hmotnosti (280 g) a skládací konstrukci se lampa Yeelight Jasmine vejde i do příručního zavazadla. Ve složeném stavu má rozměry pouhých 26 × 8,5 cm, takže bude ideální na cesty. Dobře se bude vyjímat i na malých pracovních stolech nebo stolcích.
Plynule nastavitelný jas
Lampa je vybavena dotykovým panelem pro pohodlné ovládání - jediným dotykem světlo zapnete nebo vypnete a delším podržením můžete přesně nastavit úroveň jasu. Můžete si tak přizpůsobit osvětlení pro práci, relaxaci nebo náladový večer!
Promyšlený design
Hlava otočná o 360° a otočné rameno poskytují velkou flexibilitu při nastavování světla. Díky krytu se zaoblenými hranami a povrchové úpravě soft-touch je lampa navíc bezpečná pro děti a příjemná na dotek. Speciální spínač navíc zabraňuje náhodnému zapnutí světla a chrání baterii před příliš rychlým vybitím.
Světlo bezpečné pro oči
Teplota barvy 5000 K poskytuje přirozené světlo, které podporuje soustředění a neunavuje oči. Navíc díky absenci blikání a rovnoměrnému rozložení světla je světlo Yeelight Jasmine skvělé pro čtení a vhodné pro děti i dospělé.
Výkonná baterie a rychlé nabíjení
Lampička Yeelight Jasmine je vybavena dobíjecí baterií s kapacitou 1 200 mAh, která zajišťuje až 60 hodin provozu při minimálním jasu nebo až 6 hodin při maximální intenzitě světla. Zařízení se nabíjí přes port USB-C a trvá to jen asi 2 hodiny, takže je rychle připraveno k dalšímu použití.
| Výrobce: | Yeelight |
|---|---|
| Název | Nabíjecí stolní lampa Yeelight Jasmine |
| Model | YLYTD-0039 |
| Úhel natočení hlavy | 360° |
| Teplota barev | 5000 K |
| Provozní doba | Až 60 h |
| Doba nabíjení | Přibližně 2 h |
| Nabíjecí port | USB-C |
| Kapacita baterie | 1200 mAh |
| Nastavení jasu | Plynulý |
| Hmotnost | 280 g |
| Rozměry po složení | 26 x 8,5 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lampičky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 6924922259381 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Yeelight je moderní značka zaměřená na chytré osvětlení a doplňky pro domácnost. V její nabídce najdeme například chytré žárovky, LED pásky, stropní svítidla, stolní lampy nebo ambientní osvětlení, které lze často ovládat přes mobilní aplikaci, hlasové asistenty nebo chytrou domácnost. Produkty Yeelight vynikají elegantním designem, úsporným provozem, snadným ovládáním a možností nastavení intenzity i barvy světla podle aktuální nálady nebo potřeby.
| Výrobní společnost : | Qingdao Yeemi Innovation Information Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Keyuanwei One Road Building B 266100 Qingdao |
| E-mail : | support@yeelight.com |
| Zástupce výrobce v EU : | INNPRO Robert Błędowski Sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Rudzka 65C 44-200 Rybnik PL - Poland |
| E-mail zástupce v EU : | info@innpro-distributor.cz |
