Vhodné pro sponkovačky P19170, P19173 a P19175.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spony |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8592021449460 |
| Použití: | dřevo, dřevotříska, překližka |
| Prodejní obal: | krabička |
| Šířka: | 11 mm |
| Tloušťka: | 0,7 mm |
| Výška: | 8 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
STAVTOOL je značka zaměřená na stavební nářadí, pracovní pomůcky a vybavení pro řemeslníky i domácí kutily. V nabídce najdeme nářadí pro zednické, montážní, měřicí a dokončovací práce, stejně jako praktické doplňky na stavbu a do dílny. Produkty STAVTOOL jsou oblíbené díky dostupné ceně, jednoduchému použití a využití při běžných stavebních úpravách.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
| Zástupce výrobce v EU : | XTline s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@xtline.com |
