STAVTOOL Kotouč brusný lamelový korund | 115 mm zr. 80 XTline
Korundový lamelový kotouč je univerzální abrazivo pro broušení ploch, hran, svárů i odstraňování otřepů. Vhodný pro ocel, neželezné kovy, dřevo i plasty, stejně jako pro odstranění nátěrů, laků a koroze. Díky vydutému tvaru umožňuje efektivní práci pod úhlem cca 15°, což zajišťuje rovnoměrný úběr materiálu a delší životnost kotouče.
Korundový lamelový kotouč na broušení ploch, hran, svárů, kovových otřepů a dalších materiálů, jako jsou ocel, neželezné kovy, dřevo nebo plasty. Současně může sloužit k odstraňování starých nátěrů, laků a koroze. Jedná se o univerzální abrazivo vhodné pro širokou škálu materiálů. Díky vydutému tělu umožňuje snazší broušení při úhlu 15°, což vede k rovnoměrnému úběru materiálu po celé délce lamel a výrazně tak prodlužuje životnost kotouče.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brusné kotouče |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8592021005901 |
| Upínání: | 22,2 mm |
| Zrnitost: | P80 |
| Max. otáčky: | 13300 ot/min |
| Použití: | ocel, neželezné kovy, dřevo |
| Průměr: | 115 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
XTline je značka nabízející nářadí, dílenské vybavení a příslušenství pro kutily i řemeslníky. V její nabídce najdeme ruční nářadí, elektrické a aku nářadí, měřicí techniku, ochranné pomůcky nebo spotřební příslušenství. Produkty XTline jsou oblíbené díky dobrému poměru ceny a výkonu, širokému sortimentu a praktickému využití při práci doma, v dílně i na stavbě.
| Výrobní společnost : | XTline s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail : | info@xtline.com |
| Zástupce výrobce v EU : | XTline s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Ruda 175, 594 01, Česká Republika |
| E-mail zástupce v EU : | info@xtline.com |
