237791 Skříňka na nářadí se 3 šuplíky KETER
Skříňka se 3 šuplíky
3x výsuvný šuplík zabezpečený proti samočinnému vysunutí, 16ks vyjímatelných, rozměr 56,2 x 28,9 x 26,2 cm.
3 zásuvky na nářadí, doplňky a menší předměty. Praktická police umožní skladovat nářadí různé velikosti v praktických přihrádkách. Součástí balení je 16 vyjímatelných boxů na nářadí, které usnadní vytahování menších předmětů během práce. Police je vybavena 3 zásuvkami na nářadí, příslušenství a menší předměty, které usnadňují organizaci práce.
- 3 praktické zásuvky na nářadí
- stabilní
- z kvalitních materiálů
- rozměry: 56,2 x 28,9 x 26,2 cm
- materiál: odolný, omyvatelný plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Organizéry |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.2 kg |
| EAN: | 7290106926134 |
| Hloubka [cm]: | 26.2 cm |
| Šířka [cm]: | 56.2 cm |
| Výška [cm]: | 28.9 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
KETER je značka specializovaná na plastový zahradní nábytek, úložné boxy, zahradní domky a praktické vybavení pro venkovní prostory. Nabízí například zahradní skříně, boxy, domky, regály, kompostéry, květináče nebo nábytek s moderním vzhledem. Produkty KETER jsou oblíbené díky odolnosti vůči povětrnostním vlivům, snadné údržbě a elegantnímu designu.
| Výrobní společnost : | Keter Group Holding Limited |
|---|---|
| Adresa : | Beaumont Industrial Estate, Beaumont Road, Banbury, Oxon, UK, OX16 1RH |
| E-mail : | info@keter.com |
