Sada 4 odpadkových košů SORTIBOX I recyklovaná černá, objem 4x20L PROSPERPLAST
Sada čtyř odpadkových košů o objemu 20 litrů určených pro třídění odpadu. Barevná víka odlišují obsahy jednotlivých nádob.
Sada čtyř odpadkových košů o objemu 20 litrů určených pro třídění odpadu. Barevná víka odlišují obsahy jednotlivých nádob.
Koše jsou vyrobeny z kvalitního, lehce omyvatelného plastu což prodlužuje jejich životnost a usnaňuje údržbu. Výrobek se dodává ve variantách tří nebo čtyř kusových sad. Vysoká variabilita zajišťuje snadné umístění včetně sloupovitého úsporného uspořádání.
Základní vlastnosti výrobku
Objem jednoho koše20 l o rozměrech: Šířka 23,2 cm Výška 33,3 cm Délka 39,5 cm Barva: recyklovaná černá Materiál Plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Třídění odpadu |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.01 kg |
| EAN: | 5905197479446 |
| Modelová řada: | Sortibox |
| Hloubka [cm]: | 39.5 cm |
| Šířka [cm]: | 23.2 cm |
| Výška [cm]: | 33.3 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PROSPERPLAST je značka specializovaná na plastové výrobky pro zahradu, domácnost a skladování. Nabízí například květináče, truhlíky, sudy na dešťovou vodu, kompostéry, úložné boxy, lopaty i zahradní doplňky. Produkty PROSPERPLAST jsou oblíbené díky odolnému plastu, modernímu vzhledu a praktickému využití po celý rok.
| Výrobní společnost : | Prosperplast 1 Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Wilkowska 968, 43-378 Rybarzowice, Poland |
| E-mail : | contact@prosperplast.pl |
| Zástupce výrobce v EU : | Prosperplast 1 Sp. z o.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Wilkowska 968, 43-378 Rybarzowice, Poland |
| E-mail zástupce v EU : | contact@prosperplast.pl |
