-54%
Pěnový držák do sprchy

Pěnový držák do sprchy

Na umístění holícího strojku, zubních kartáčků i zubních past je zde pěnový držák. Tento držák s rozměry 12,5 x 5,5 x 1,5 centimetrů je vyrobený z hygienické pěny a instaluje se na sprchovou hadici. Díky tomu budete mýt všechno pěkně po ruce.

39 Kč (-54%)
18 Kč vč. DPH
15 Kč bez DPH
Plus Minus
Kód: 8711252483528
EAN: 8711252483528

Pěnový držák do sprchy

Přáli byste si provést všechny hygienické úkony aniž byste museli vyjít ze sprchy? Přesně tuto možnost nabízí pěnový držák z naši nabídky. Jedná se o držák z hygienické pěny, který se instaluje přímo na sprchovou hadici. Je možné do něj umístit až 5 zubních kartáčků nebo holících strojků a dvě zubní pasty. Díky pěnovému materiálu se přizpůsobí jakémukoliv tvaru či druhu hygienických pomůcek. Jeho rozměry jsou 12,5 x 5,5 x 1,5 centimetrů. Dodává se v červené nebo modré barvě.

Základní vlastnosti pěnového držáku

  • Materiál: hygienická flexibilní pěna
  • Barva: červená / modrá
  • Rozměry: 12,5 x 5,5 x 1,5 cm

Proč koupit pěnový držák do sprchy

Neboť představuje cenově výhodnou alternativu jak umístit hygienické potřeby a zároveň poskytuje skvělý komfort. Vše budete mít na jednom místě. Ať už se tedy budete chtít po sprchování či během něho holit nebo čistit zuby vše budete mít umístěno na dosah ruky. Stačí jej v případě potřeby nainstalovat na sprchovou hadici. Protože je vyrobený z pěny snadno se čistí a dokonce je hygieničtější než plast nebo ocel.

×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět