-33%
Úložný Bi Box S - fialový 11 litrů fialová/průhledná
logo KIS

Úložný Bi Box S - fialový 11 litrů fialová/průhledná

Výprodej
Akce 2+1

Při zakoupení dvou kusů dostanete třetí zdarma.

Úložný box je vhodný k uskladnění hraček, oblečení či k organizaci dalších věcí ve vaší domácnosti. Jeho objem je 11 litrů a je dodáván ve fialové barvě.

299 Kč (-33%)
199 Kč vč. DPH
164 Kč bez DPH
Skladem > 5ks   Můžete mít už v úterý 22.09
Plus Minus
Kód: 008452LVN

Úložný Bi Box S - fialový 11 litrů fialová/průhledná

Úložný box - unikátní koncept dvou-barevného plastu. Transparentní v kombinaci s fialovou. Úložný box na univerzální použití o velikosti 36,5 x 19 x 26 cm a objemu 11 litrů. Uzavíratelný s plastovou pojistkou víka klipového typu. Jedná se o box na uložení drobnějších věcí. Box je odolný a můžou jej využívat děti i dospělí na účely v domácnosti nebo v komerční oblasti. Box můžete použít i na potraviny.

Unikátní koncept barevného plastu zvyšuje jeho atraktivitu. Plastové boxy a organizéry se hodí jak do dílny, tak i dalších prostor, kde potřebujete ukládat nářadí, nástroje a materiál pro domácí a hobby použití. Vybírat můžete z naší nabídky bez omezení.

Základní vlastnosti úložného boxu KIS

  • Rozměry: 36,5 x 19 x 26 cm
  • Objem: 11L

Výhody úložného boxu KIS

Fialové provedení s transparentními průhledy, které vás informují o obsahu uvnitř, si oblíbí každý. V případě potřeby je možné více boxů stohovat na sebe a šetřit tím místo. Jednoduše se přenáší díky postranním držadlům. Je dodáván spolu s praktickým víkem, které se na box jednoduše zacvakne pomocí 2 klipů.

VelikostS
Obsah [l]11
KolečkaNe
BarvaFialová
Hloubka [cm]26
Výška [cm]19
Šířka [cm]36.5
×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět