-34%
Vysokotlaký čistič 1800W s kartáčem

Vysokotlaký čistič 1800W s kartáčem

Vysokotlaký čistič Gardenius s kartáčem má příkon 1800 W a funkce auto-stop systém a samonasávání. Velmi účinný nástroj pro vyčištění nejrůznějších ploch. Vysokotlaký čistič můžete využít pro čištění okolo domu, sanitárních prostor i k pravidelnému čištění vašeho automobilu. Maximální tlak je 140 barů a maximální průtok činí 420 litrů za hodinu.

3 490 Kč (-34%)
2 290 Kč vč. DPH
1 892 Kč bez DPH
Skladem > 5ks   Můžete mít už v úterý 2.3.
Plus Minus
Kód: GE7W180-2
Záruka: 24 Měsíců

Vysokotlaký čistič 1800W s kartáčem

Vysokotlaký čistič Gardenius GE7W180-2 s vysokým příkonem 1800 W umožňuje všestranné využití jak pro každodenní použití na zahradě, pro čištění automobilů a jiných dopravních prostředků. Tento¨vysokotlaký stroj použijete také na čištění teras, dlažeb, i stěn domu. Stříkací pistole má bezpečnostní zámek a funkci natáčení trysky dle aktuální potřeby. Je to velmi účinný pomocník i díky skvělému maximálnímu průtoku, který dosahuje až 420 litrů za hodinu. Délka přívodního kabelu i hadice je 5 metrů.

Vysokotlaký čistič má kvalitní axiální čerpadlo s pístem vyrobeným z nerezové oceli a kompaktním motorem s měděným vinutím. Má funkce Auto-stop a funkci samonasávání. Funkcí Auto-stop se rozumí, že při uvolnění spouště pistole dojde k okamžitému zastavení motoru a proudu vody. Maximální tlak je 140 barů. Vysokotlaký čistič také disponuje pojezdovými kolečky a madlem, tím usnadňuje vaši práci. Nádoba na saponáty je vestavěná.

Základní vlastnosti

  • Napájení: 230/50 V/Hz
  • Výkon: 1800 W
  • Maximální tlak: 140 barů
  • Maximální průtok: 420 l/h

Výhody vysokotlakého čističe Gardenius

Jeho výhodou je, že má ve výbavě variotrysku, pomocí které snadno nastavíte požadovaný proud vody. Proud tak můžete směřovat pod velkým tlakem do jediného bodu, nebo naopak vytvořit plochý proud vody. Easy-click systém pro ukládání příslušenství přímo na stroji. Hák na zavěšení kabelu a pistole na těle vysokotlakého čističe.

Součást balení

  * Stříkací pistole s bezpečnostním zámkem a funkcí natáčení trysky * Vysokotlaká rotační tryska * Nastavitelná tryska pro bodové a plošné mytí * Pevný kartáč * Vysokotlaká hadice s bajonetovou přípojkou - 5m * Rychlospojka s filtrem pro přívod vody * Příslušenství na čištění trysky

Součást balení:

Stříkací pistole Seřiditelná tryska - bodové/plošné mytí 5m přívodní tlaková hadice Rychlospojka s filtrem přívodu vody Příslušenství na čištění trysky Vysokotlaká rotační tryska Pevný kartáč

Návod k použití

Hmotnost [kg]8.3
Příkon [W]1800
Napájení [V/Hz]230/50
Délka kabelu [m]5
Typ čerpadla3-axiální s nerezovým pístem
Maximální tlak [Bar]140
Maximální průtok [l/h]420
Usazení motoruV kovu
Typ motoruElektrický s měděným vinutím
S autokartáčemAno
S čističem na dlažbuNe
S čistčem na potrubíNe
Hadicový navijákNe
Maximální teplota vody [°C]50
Délka vysokotlaké hadice [m]5
Další funkceSamonasávání. pojistka proti přehřátí
Auto-stopAno
Pojistný ventilAno
×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět