-58%
Malý úložný box na klíče MASTER LOCK 5404EURD, šedý
logo MASTER LOCK
Malý úložný box na klíče MASTER LOCK 5404EURD, šedý

Malý úložný box na klíče MASTER LOCK 5404EURD, šedý

Malý úložný box na klíče značky MASTER LOCK je zabezpečen pomocí čtyřmístného kombinačního systému s LED osvětlením. Má kovové tělo o rozměrech 140 x 52 x 44 milimetrů. Je určen pro montáž na stěnu. Lze ho využít pro dům, byt i garáž. Navíc je vybavený ochranným krytem.

1 199 Kč (-58%)
499 Kč vč. DPH
412 Kč bez DPH
Skladem > 5ks   Můžete mít už v pátek 25.09
Plus Minus
Kód: 5404EURD

Malý úložný box na klíče MASTER LOCK 5404EURD, šedý

Zapomínáte často klíče? Bojíte se jejich ztráty nebo jen potřebujete umožnit přístup do vašeho domu více osobám? Pro všechny tyto případy je jako stvořený úložný box na klíče MASTER LOCK 5404EURD. Jedná se o malý box, který vám poskytne bezklíčové pohodlí. Je vyroben z tvrdého kovu a je odolný proti úmyslnému poškození řezáním či vypáčením. Je také vybaven čtyřmístným kombinačním systémem, takže si u něj můžete zvolit až 10000 kombinací. Je vyroben tak, aby se snadno namontoval na stěnu. Pokud ho umístíte na diskrétní místo, můžete si zajistit vyšší zabezpečení. Navíc má ochranný kryt s LED osvětlením, který chrání číselníky před vlivy počasí, prachem i špínou a zároveň umožňuje jeho použití i za tmy.

Základní vlastnosti boxu na klíče MASTER LOCK

  • Materiál: kov / plast
  • Barva: šedá
  • Vnější rozměry: 14 x 5,2 x 4,4 cm
  • Vnitřní rozměry 10 x 4,4 x 0,6 cm
  • Kapacita: 1 klíč

Proč koupit box na klíče MASTER LOCK

Jejím zakoupením si zajistíte vysoce praktický prostředek pro případ zapomenutí, odcizení či ztráty klíčů. Zajistí vám i skvělý komfort bez nutnosti hledání klíčů v batohu, různých zavazadlech nebo v případě neúmyslného zabouchnutí. Nebo jej využijete pro umožnění přístupu oprávněným osobám ( služka, uklízečka, pečovatelka, ...). Jednoduše ho připevníte na stěnu a poté do něj vložíte nouzový klíč od vašeho domu či bytu, garáže, branky, brány a podobně. Klíč pak bude zabezpečen čtyřmístným kombinačním systémem, který si můžete libovolně měnit bez nutnosti speciálního nástroje. Pro snadný přístup jsou navíc číselníky vybaveny LED osvětlením.

×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět