Sendvičovače a topinkovače

Sendvičovač - SENCOR, SSM 3100

Sendvičovač značky Sencor je dimenzován pro přípravu čtyřech trojúhelníkových sendvičů. K dispozici je automatická regulace teploty a nepřilnavé pečící plochy. Izolovaná rukojeť umožní snadnou manipulaci a světelný indikátor vás bude informovat o provozu zařízení a o správné teplotě.

Sendvičovač - SENCOR, SSM 3100
299 Kč
Na cestě – dodání 10 - 15 dnů Porovnat
D040027272

Topinkovač - SENCOR, STS 2651

Opékač topinek má příkon 850 W. K dispozici je prostor pro uskladnění síťového kabelu a dva otvory pro opékání toastů. Nerezové provedení dobře zapadne do současných interiérů. Využít můžete 7 stupňů nastavení intenzity pečení. Tlačítko umožňuje rozpékání mraženého chleba nebo opakovaný ohřev.

Topinkovač - SENCOR, STS 2651
499 Kč
Na cestě – dodání 10 - 15 dnů Porovnat
D040006807

Sendvičovač, topinkovač nebo raději oba?

Je volba, která záleží jen na vás. My vám vřele doporučujeme obojí. Sendvičovač vám připraví lahodné tousty a topinkovač zase nabídne křupavé topinky během chvilky. Moderní sendvičovače z naší nabídky umí trojúhelníkové i klasické čtvercové tousty. Spotřebiče mají dva světelné indikátory, které vás informují o ideální teplotě. Pokud potřebujete v kuchyni ušetřit místo, můžete si pořídit i modely, které je možné uložit ve vertikální poloze. Kromě těchto pomocníků vám nabízíme i řadu dalších skvělých spotřebičů do kuchyně. Stačí otevřít kategorii domácí elektro, najdete zde i vestavné spotřebiče. Potěšíme vás i v případě, pokud sháníte i jiné příslušenství do kuchyně či designové doplňky.

Proč nakupovat u nás

SKLAD – 10.000 m2. Máme jeden z největších skladů v České republice na sortiment HOBBY, DOMÁCNOST, ZAHRADA.