-51%
Univerzální gripy na kolo BICYCLE GEAR, 2 ks
Další zboží značkyBICYCLE GEAR

Univerzální gripy na kolo BICYCLE GEAR, 2 ks

Protiskluzové gripy značky BICYCLE GEAR jsou klasické nasouvací gripy s délkou 115 milimetrů, jež vám zajistí pevný a jistý úchop. Jejich vnitřní průměr je 22,2 milimetrů. Jsou vyrobeny z gumy a navíc se dodávají jako set pro levou i pravou stranu.

79 Kč (-51%)
39 Kč vč. DPH
32 Kč bez DPH
Skladem > 5ks   Můžete mít už v úterý 22.09
Plus Minus
Kód: 8711252322094

Univerzální gripy na kolo BICYCLE GEAR, 2 ks

Chcete si zajistit větší bezpečnost na vašem jízdním kole? Pak vám doporučujeme si pořídit univerzální gripy BICYCLE GEAR 32209. Gripy na řídítkách jízdního kola významně přispívají k jeho ovladatelnosti a tedy i bezpečnosti. Tyto nasouvací gripy jsou vyrobeny z gumy a mají protiskluzovou úpravu. Jejich délka je 115 milimetrů a vnitřní průměr činí 22,2 milimetrů. Zajistí vám pevný a jistý úchop. Dodávají se po dvou kusech na levou i pravou stranu

Základní vlastnosti univerzálních gripů na kolo BICYCLE GEAR

  • Materiál: guma
  • Délka: 11,5 cm
  • Vnitřní průměr: 22,2 mm
  • Barva: černá
  • Hmotnost: 112 g

Proč koupit univerzální gripy na kolo BICYCLE GEAR

Tyto gripy vám pomohou nejen zvýšit komfort při jízdě na vašem kole, ale hlavně zvýší ovladatelnost a tím i bezpečnost. Jsou vyrobené z gumy a mají speciální protiskluzový design. Jejich instalaci zvládnete i v terénu a to bez nářadí, neboť na řidítka se jen nasunou. Zajistí, že vždy budete mít kontrolu nad svým kolem. Navíc se dodávají jako set pro levou i pravou stranu.

×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět