Řetězový kladkostroj ASIST AE8HR10-25D, 1000 kg Vyprodáno
Další zboží značkyASIST

Řetězový kladkostroj ASIST AE8HR10-25D, 1000 kg

Řetězový kladkostroj ASIST o nosnosti zdvihu 1 tuny. Kladkostroj zdvihne břemene až do výšky 2,5 metrů. Šikovný nástroj do vaší garáže nebo dílny, kde pracujete s těžkými břemeny.

1 699 Kč (-49%)
863 Kč vč. DPH
713 Kč bez DPH
Kód: AE8HR10-25D

Řetězový kladkostroj ASIST AE8HR10-25D, 1000 kg

Řetězový kladkostroj ASIST AE8HR10-25D s maximálním zdvihem 2,5 metrů a maximální nosností jedné tuny. Jedná se o účinný nástroj pro dílny a garáže. Oceníte jej všude tam, kde potřebujete zvedat těžká břemena. Hlavní hák kladkostroje stačí zavěsit na nosník nebo jiné vhodné místo, pak stačí břemeno upevnit na druhý hák pomocí vázacích prostředků (nejsou součástí balení). Oba tyto háky jsou vybavené bezpečnostní pojistkou proti vysmeknutí. Hmotnost tohoto kladkostroje je 8,5 kilogramů.

Základní vlastnosti řetězového kladkostroje ASIST

  • Nosnost: 1000 kg
  • Zdvih: 2,5 m
  • Hmotnost: 8,5 kg
  • Ovládání: ruční

Výhody řetězového kladkostroje ASIST

Hlavní výhodou řetězového kladkostroje je možnost využití. Můžete ho využít na zvedání jakýchkoli břemen do nosnosti 1000 kilogramů a to i na místech, kde není k dispozici elektrický proud. Proto jej lze využít nejen ve vnitřních prostorách, ale i na staveništi. Další výhodou je zdvih až do výšky 2,5 metrů, což je pro běžné práce v dílně velmi dostačující. Samozřejmostí jsou pak bezpečnostní pojistky, které mají oba háky, jež zabraňují vysmeknutí.

Proč koupit řetězový kladkostroj ASIST

Koupí tohoto řetězového kladkostroje pro hobby použití si zajistíte nástroj pro autodílnu nebo jiné prostory, kde potřebujete zvedat těžká břemena. Velmi dobře se sním manipuluje a snadno jej nainstalujete na většinu míst. Pokud nebudete provádět zakázané manipulace (viz návod) velmi dlouhou vám vydrží. Nesmíme zapomenout ani na skvělý záruční a pozáruční servis, jež je typickým znakem výrobků Asist.

Návod k použití

×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět