Petlice vysokobezpečnostní 179 mm, MASTER LOCK 724EURD Vyprodáno
Další zboží značkyMASTER LOCK
Petlice vysokobezpečnostní 179 mm, MASTER LOCK 724EURD Petlice vysokobezpečnostní 179 mm, MASTER LOCK 724EURD

Petlice vysokobezpečnostní 179 mm, MASTER LOCK 724EURD

Vysokobezpečnostní petlice značky MASTER LOCK o délce 179 milimetrů se řadí do bezpečnostní třídy 10. Je určena pro visací zámek s průměrem třmenu do 14,6 milimetrů. Tělo je odlito z kalené oceli a zajišťovací oko je vyrobené ze slitiny boru. Zajistí maximální ochranu proti řezání, broušení i vypáčení.

1 999 Kč (-65%)
699 Kč vč. DPH
578 Kč bez DPH
Kód: 724EURD
EAN: 3520190924711

Petlice vysokobezpečnostní 179 mm, MASTER LOCK 724EURD

Myslete na bezpečnost vašeho majetku a dobře si ho zabezpečte. Nestačí si jen pořídit kvalitní visací zámek, ale je nutné si opatřit i kvalitní petlici. Proto vám představujeme vysokobezpečnostní petlici značky MASTER LOCK, která nejlépe zabezpečí váš majetek. Má odlité tělo z kalené oceli o délce 179 milimetrů a zajišťovací oko, které je vyrobené z tvrzené slitiny boru. Petlice je navíc pozinkovaná, aby se zaručila větší pevnost a odolnost vůči vlivům počasí. Řadí se do bezpečnostní třídy 10 pro maximální zabezpečení. Je odolná proti řezání, broušení i vypáčení. Lze ji využít pro visací zámky s průměrem třmenu do 14,6 milimetrů.

Základní vlastnosti petlice MASTER LOCK

  • Délka: 179 mm
  • Materiál těla: litá ocel
  • Materiál oka: tvrzená slitina boru
  • Povrchová úprava: pozinkování
  • Bezpečnostní třída: 10
  • Pro visací zámky do průměru: 14,6 mm

Výhody petlice MASTER LOCK

Petlice má 179 milimetrů dlouhé odlité tělo z kalené oceli. Protože je pozinkované poskytuje přidanou sílu proti povětrnostním vlivům. Zajišťuje ochranu proti vypáčení ať už závěsu či pantu. Tělo petlice je navíc žebrované, proto nabízí mimořádnou pevnost. Tvrzené oko ze slitiny boru zase zaručuje maximální odolnost proti prořezání.

Proč koupit petlici MASTER LOCK

Zakoupením petlice získáte vynikající bezpečnostní prvek jež vám pomůže zabezpečit váš majetek. Petlice poskytne maximální zabezpečení dle bezpečnostní třídy 10. Je vhodná pro zabezpečení skříně, truhly a boxu na nářadí, ale i dílny, sklepní kóje či garáže. S novou petlicí a kvalitním visacím zámkem se již nemusíte tolik obávat o bezpečnost vašeho majetku. Proto nečekejte až zloděj udeří a raději si pořiďte petlici značky MASTER LOCK zde na našem e-shopu.

×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět