Patrol Group

Patrol Group

Specialitou společnosti je výroba úložných boxů. V sortimentu najdete praktické boxy na nářadí ze super odolného plastu. Mezi nejpopulárnější modely patří Kufr na nářadí - Patrol, Formula 500 RS. Má dvě patra pro skladování nářadí a nechybí mu ani vnitřní přihrádka na drobné kování. Madlo kufru je vyrobeno z oceli, což je zárukou jeho vysoké odolnosti. Jestliže potřebujete najít místo pro menší nářadí, skvěle vám poslouží Kufr na nářadí Ergo Basic, který je velký 19,5" a bez problémů do něj uložíte nářadí i ostatní spojovací materiál.

Patrol Group vyrábí také vysoce praktické skladovací systémy. Jedná se o organizátory určené pro přehledné skladování šroubků, hřebíků a dalšího materiálu. Vybírat je možné z rozličných tvarů i velikostí.

Značka Patrol Group to jsou i designové plastové květináče, zahradní doplňky, kbelíky, potřeby pro zednické práce, stavební buňky, dále také skluzavky a tobogány. Sortiment potěší nejen kutily ale i rybáře. Značka nabízí i praktické boxy pro rybářské potřeby. 

Výroba prochází neustálým zdokonalováním, čímž je zaručena špičková kvalita, vysoká odolnost a praktičnost u všech výrobků.


 

Nenalezeny žádné záznamy.

Proč nakupovat u nás

3.000.000 - Do teď jsme realizovali přes tři milióny dodávek pro naše zákazníky.

×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět