O našich produktech / Gigamat radí

Asist AE1K180DN, Pneumatické vrtací kladivo

Toto špičkové elektropneumatické vrtací kladivo značky ASIST vás již na první pohled zaujme bytelnou konstrukcí, která přímo láká k jeho vyzkoušení. Má i vysoký stabilní výkon, vynikající funkce a navíc se dodává včetně bohatého příslušenství.

Vysokotlaké čističe / wapky GARDENIUS

V zimních měsících jen těžko někoho napadne, že bude věnovat čas mytí jízdního kola, dlažby nebo automobilu. Ale jakmile vysvitne sluníčko a teploty se vyšplhají nad 15°C, mnohé to vyláká ven a hned začnou přemýšlet co budou dělat. Jste již na tuto dobu připraveni? Čištění teras, dlažeb, dvora, i stěn domu či automobilu mohou dát fyzicky pěkně zabrat, ale s pomocí wapky nebo-li vysokotlakého čističe značky GARDENIUS, to pro vás bude hračka.

Zegway - Zenith Electro Gyro

ZEGWAY je značka. Značka revolučního osobního gyroboardu (vozítka), které má za cíl Vám ukázat, že existují i jiné způsoby přepravy a hlavně má za cíl Vás i pobavit novým zážitkem. Srdcem elektrického GYROBOARDU je balanční zařízení, které reaguje svými akcelerčními senzory na náklon těla a tomu přizpůsobuje směr a rychlost. Čím více se nakloníte v daném směru, tím větší úhel jízdy a tím větší rychlost. Zastavujete pomocí dynamické ekvilibrace - vyvažování.

Multifunkční bruska ASIST AE3M22D-BMC

Není bruska jako bruska, úhlové použijeme na hrubší práce, vibrační na broušení a leštění, přímé na drobné broušení a vrtání. No a pak tu máme multifunkční brusky někdy nazývané kombinované. Jednou z nich je Multifunkční bruska Asist s označením AE3M22D-BMC.

Nutri mixéry Sencor SNB

Nutriční extraktory získávají na stále větší popularitě, a tak i Sencor přichází na trh se svým želízkem v ohni. Jedná se o velmy silný mixér, který veškeré suroviny rozmixuje tak důkladně, že z nich jedinečným způsobem získá veškeré vitamíny, enzymy, minerální látky a na vás už je tento energií a zdravím nabitý koktejl vypít.

CATLER PB 4050 SMOOTHIE MIXÉR

Dali byste si to nejjemnější a nejchutnější smoothie? S novým smoothie mixérem Catler PB 4050 to zvládnete v pohodlí domova. Díky kombinaci unikátního nožového systému Kinetix TM a výkonného motoru 1000W si budete moci pochutnat na perfektním jemném nápoji. 

ASIST hoblík AE4H65DN 650W

Elektrický hoblík Asist s příkonem 650 W je vhodným nástrojem na opracování dřeva. Díky silnému výkonu motoru dosáhnete kvalitního zpracování materiálu. Snadno můžete nastavit úběr materiálu v rozmezí od 0 až do 2 mm.

ASIST Aku vrtačka AE2V12DN-2 12V Li-Ion

Aku vrtačka značky ASIST AE2V12DN-2 je šikovný přístroj, který využijete jak pro vrtání tak ke šroubování. Elektrický proud nahradí Li-Ion baterie s kapacitou 1300 mAh. Vrtačka má dvě rychlosti, které můžete regulovat do 350 rpm nebo do 1200 rpm.

Náš sortiment

 

Proč platit online?

 

1 - nejrychlejší odbavení objednávky
2 - neřešíte drobné při platbě hotově
3 - bez dalších poplatků

Možnosti platby kartou na našem eshopu
 

Objednávky po telefonu volejte 281 926 926

281 926 926