O našich produktech / Gigamat radí

Jak vybrat benzínovou pilu

Při výběru motorové pily musíte být dostatečně obezřetní, protože na trhu existuje velká spousta modelů určených k odlišnému použití. Před samotným nákupem byste si měli položit několik zásadních otázek typu – Jak často budu s motorovou pilou pracovat? Kde ji budu primárně používat? Jakých rozměrů bude dřevo, které plánuji zpracovávat? Budu využívat pilu na kácení stromů?

Asist AE1K180DN, Pneumatické vrtací kladivo

Toto špičkové elektropneumatické vrtací kladivo značky ASIST vás již na první pohled zaujme bytelnou konstrukcí, která přímo láká k jeho vyzkoušení. Má i vysoký stabilní výkon, vynikající funkce a navíc se dodává včetně bohatého příslušenství.

Vysokotlaké čističe / wapky GARDENIUS

V zimních měsících jen těžko někoho napadne, že bude věnovat čas mytí jízdního kola, dlažby nebo automobilu. Ale jakmile vysvitne sluníčko a teploty se vyšplhají nad 15°C, mnohé to vyláká ven a hned začnou přemýšlet co budou dělat. Jste již na tuto dobu připraveni? Čištění teras, dlažeb, dvora, i stěn domu či automobilu mohou dát fyzicky pěkně zabrat, ale s pomocí wapky nebo-li vysokotlakého čističe značky GARDENIUS, to pro vás bude hračka.

Zegway - Zenith Electro Gyro

ZEGWAY je značka. Značka revolučního osobního gyroboardu (vozítka), které má za cíl Vám ukázat, že existují i jiné způsoby přepravy a hlavně má za cíl Vás i pobavit novým zážitkem. Srdcem elektrického GYROBOARDU je balanční zařízení, které reaguje svými akcelerčními senzory na náklon těla a tomu přizpůsobuje směr a rychlost. Čím více se nakloníte v daném směru, tím větší úhel jízdy a tím větší rychlost. Zastavujete pomocí dynamické ekvilibrace - vyvažování.

Multifunkční bruska ASIST AE3M22D-BMC

Není bruska jako bruska, úhlové použijeme na hrubší práce, vibrační na broušení a leštění, přímé na drobné broušení a vrtání. No a pak tu máme multifunkční brusky někdy nazývané kombinované. Jednou z nich je Multifunkční bruska Asist s označením AE3M22D-BMC.

Nutri mixéry Sencor SNB

Nutriční extraktory získávají na stále větší popularitě, a tak i Sencor přichází na trh se svým želízkem v ohni. Jedná se o velmy silný mixér, který veškeré suroviny rozmixuje tak důkladně, že z nich jedinečným způsobem získá veškeré vitamíny, enzymy, minerální látky a na vás už je tento energií a zdravím nabitý koktejl vypít.

CATLER PB 4050 SMOOTHIE MIXÉR

Dali byste si to nejjemnější a nejchutnější smoothie? S novým smoothie mixérem Catler PB 4050 to zvládnete v pohodlí domova. Díky kombinaci unikátního nožového systému Kinetix TM a výkonného motoru 1000W si budete moci pochutnat na perfektním jemném nápoji. 

ASIST hoblík AE4H65DN 650W

Elektrický hoblík Asist s příkonem 650 W je vhodným nástrojem na opracování dřeva. Díky silnému výkonu motoru dosáhnete kvalitního zpracování materiálu. Snadno můžete nastavit úběr materiálu v rozmezí od 0 až do 2 mm.

ASIST Aku vrtačka AE2V12DN-2 12V Li-Ion

Aku vrtačka značky ASIST AE2V12DN-2 je šikovný přístroj, který využijete jak pro vrtání tak ke šroubování. Elektrický proud nahradí Li-Ion baterie s kapacitou 1300 mAh. Vrtačka má dvě rychlosti, které můžete regulovat do 350 rpm nebo do 1200 rpm.

Proč nakupovat u nás

BEST CENY - Nejlepší ceny u nás - naši nákupčí vyjednávají ceny za vás na desetitisíce kusů.