O nás


Přímý dovozce - Nejnižší ceny na trhu

Již jsme prodali více jak 2,5 mil ks zboží

Záruční i pozáruční servis

Prodej náhradních dílů na www.giga-nahradni-dily.cz 

Prioritní vyřizování reklamací

Automatické pojištění každé zásilky

 

Jsme česká společnost, zabývající se výhradním dovozem a prodejem převážně značek Asist, Gardenius, NÖRDIX a Da-Vinci a dalšími.

Společnost Wetra-XT Group byla založena v r. 1997 a v té době získala výhradní zastoupení značky Wetra-XT, Vision France pro Evropu se sortimentem světelných zdrojů a výrobků pro domácnost. V roce 2000 získala také generální zastoupení značky ASIST rovněž pro Evropu. V roce 2005 jsme získali exkluzivní zastoupení značky Da Vinci. Da Vinci je moderní značkou pro nábytek a zároveň je synonymem klasického pečlivého výběru jednotlivých modelových řad kuchyní, ložnicí, drobného nábytku, stolů od jednoduchých až po velké konferenční.

Veškeré zde vystavené zboží máme skladem na našem centrálním skladu v Divišově u Prahy, odkud ho distribuujeme do celé České republiky. Pokud si tedy objednáte, odesíláme rovnou k Vám ze skladu bez zbytečného protahování přepravy posíláním mezi pobočkami.

Prodáváme zboží první jakosti za velkoobchodní ceny!

Proč nakupovat u nás

VÝDEJNÍ MÍSTA – Máme jednu z nejširších sítí výdejních míst v České Republice a velice dobře jsme na tom i na Slovensku.