-61%
Noční LED osvětlení do pokoje měnící barvy, GRUNDIG
Další zboží značkyGRUNDIG

Noční LED osvětlení do pokoje měnící barvy, GRUNDIG

Noční LED osvětlení značky GRUNDIG je vybavené jednou LED diodou o výkonu 0,6 Wattů, vypínačem ON/Off a funkcí automatické změny barev. Má rozměry 87 x 75 x 70 milimetrů a pomůže vám s noční orientací na chodbách, v dětském pokoji a podobně.

179 Kč (-61%)
69 Kč vč. DPH
57 Kč bez DPH
Skladem 3ks   Můžete mít už ve středu 28.7.
Plus Minus
Kód: 8711252413402

Noční LED osvětlení do pokoje měnící barvy, GRUNDIG

Chcete decentně osvětlit tmavé prostory? Neusne vaše dítě, když je v pokoji úplná tma? Přinášíme vám cenově dostupné řešení a zároveň novinku: Noční LED osvětlení značky GRUNDIG. Toto osvětlení je vybavené jednou 0,6 Wattovou LED diodou s funkcí automatické změny barev. Při svícení se vystřídá až 5 druhů barev (červená, modrá, zelená, fialová, bílá). Má i vypínač ON/OFF, a proto si vy rozhodnete, kdy bude svítit a kdy zase ne. Vyznačuje se nízkou spotřebou a malými rozměry. K jeho napájení se používá klasický elektrický proud. Stačí LED osvětlení vložit do jakékoli zásuvky a zapnout. Výborně poslouží jako orientační světlo v tmavých prostorách nebo jako uklidňující noční LED lampička v dětském pokojíčku.

Základní vlastnosti nočního LED osvětlení GRUNDIG

  • Zdroj světla: LED
  • Výkon světla: 0,6 W
  • Napětí / frekvence: 230 V / 50 Hz
  • Rozměry: 87 x 70 x 75 mm

Proč koupit noční LED osvětlení GRUNDIG

Zakoupením nočního LED osvětlení získáte jednoduché řešení, jak osvětlit tmavé prostory nebo jak zařídit, aby vaše děti nemusely usínat v úplné tmě. Díky neustále měnícím barvám bude sloužit i jako estetický doplněk vašeho pokoje či chodby. Výkon byl nastaven tak, aby LED osvětlení nepůsobilo rušivým dojmem, ale naopak příjemným a uklidňujícím. Navíc ho můžete dle vaší potřeby kdykoli pomocí vypínače vypnout. Na nic nečekejte a pořiďte si noční LED osvětlení GRUNDIG na našem e-shopu ještě dnes.

×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět