Luxusní posuvné dveře, překvapí cenou i kvalitou

Nenalezeny žádné záznamy.

Chybí vám prostor, vadí bouchání dveří? Originálním řešením jsou posuvné dveře Da Vinci.

posuvné dveře

Interiérové dveře v domácnosti, nebo v komerčních prostorech, nejsou jen funkční, ale také estetickou záležitostí. Mladí lidé si již ani nepamatují, že se dříve kupovaly interiérové dveře, které právě byly skladem a žádné rozdělení podle funkce či barevného provedení se neřešily, protože zkrátka nic jiného nebylo. Je skvělé, že dnes je na výběr z tolika možností, až je někdy obtížné, vybrat si ty pravé. Typově můžeme vybírat interiérové dveře klasického typu, nebo posuvné dveře.

Proč si vybrat právě posuvné dveře?

Pokud bychom chtěli tuto otázku zobecnit, tak mnohdy vybíráme posuvné dveře z důvodu ušetření místa, nebo tam, kde klasické interiérové dveře nelze umístit z technických důvodů. Navíc, použít posuvné dveře jako sadu, je v dnešní době i designovou záležitostí. A ta hraje v současnosti velmi významnou úlohu.

Ušetří místo a nebouchají

Posuvné dveře ocení každý, kdo má v bytě, či v domě menší prostory, kde se setkává více dveří do jednotlivých místností. Pokud použijete posuvné dveře v obývacím pokoji, kde se dveře zasunou za obývací stěnu, získáte další prostor navíc. A určitě také znáte průvanem způsobené bouchání dveří, to u posuvných dveří rozhodně nehrozí.

A pak je tu již několikrát zmiňovaný estetický pohled na věc. Posuvné dveře prodávané pod značkou Da Vinci jsou luxusně zpracované včetně pojezdů, neboli dveřních závěsů. Výběr máte mezi otevřeným systémem, kde vidíte, jak pojezdový mechanizmus pracuje a uzavřeným závěsem, kde je tento mechanizmus skryt pod luxusní krycí lištou.

Posuvné dveře Da Vinci s jedinečným designem skloubeným s moderní technologií zpracování je řešením pro všechny.

Proč nakupovat u nás

Jsme přímí dovozci, máme absolutní kontrolu nad kvalitou a dodávkami

×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět