Universální 5-ti LED lampička do USB, GRUNDIG Vyprodáno

Universální 5-ti LED lampička do USB, GRUNDIG

Universální lampička značky GRUNDIG pro ušetření vašich očí i vaší peněženky. Je vybavena 5-ti LED diodami. Má flexibilní krk pro přesné nastavení úhlů. Napájí se pomocí USB portu ve vašem PC či notebooku.

179 Kč (-50%)
89 Kč vč. DPH
74 Kč bez DPH
Kód: 8711252563671
EAN: 8711252563671

Universální 5-ti LED lampička do USB, GRUNDIG

Hledáte kvalitní osvětlení vaší klávesnice? Nemáte po ruce přístup k elektrickému proudu? Pak pro vás máme universální řešení. Představujeme vám LED lampičku značky GRUNDIG. Tato lampička je vybavena 5-ti LED diodami a flexibilním husím krkem. Slouží k osvětlení klávesnice na vašem notebooku. Využít ji však můžete i tam, kde není elektrický proud. Jak je to možné? LED lampička se totiž napájí pomocí USB. Stačí ji zapojit do jakéhokoli USB portu ať přímo či nepřímo například přes USB hub. Poskytne vám příjemné světlo pro dokonalé osvětlení vaší klávesnice. LED lampička je navíc lehká a mobilní, proto si ji můžete vzít kdekoli sebou.

Základní vlastnosti LED lampičky GRUNDIG

  • Počet LED diod: 5
  • Příkon: 1 W
  • Flexibilita: husí krk
  • Napájení: USB port
  • Barva: červená, modrá, fialová, stříbrná, černá, růžová

Proč koupit LED lampičku GRUNDIG

Zakoupením LED lampičky si zajistíte dokonalé osvětlení vaší klávesnice a to nejen doma, ale i na cestách. Pomocí flexibilního husího krku si ji můžete nastavit přesně dle vašich potřeb. Přináší skvělý způsob, jak ušetřit. Ušetří vám nejen oči, ale také vaši peněženku. Nekažte si tedy oči a raději sáhněte po LED lampičce GRUNDIG. Objednejte si jí na našem e-shopu a budete spokojeni.

×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět