Kultivátory

Zahradní kultivátor FIELDMANN FZK 2005-E, 1400 W

Výkonný elektrický kultivátor FIELDMANN má pracovním záběrem 40 cm, Příkon 1400 W a šest ocelových nožů s průměrem 21 cm. Výborný pomocník pro provzdušnění půdy na vaší zahradě. Obsahuje transportní kolečka a sklopné madlo.

-29%
Zahradní kultivátor FIELDMANN FZK 2005-E, 1400 W
-29%   4 199 Kč 2 999 Kč
Na cestě – termín upřesníme Porovnat
D050001606

Jestli plánujete zahradu, která bude sloužit zejména pro výsadbu a pěstování, asi nechcete všechny práce dělat ručně. Přípravy půdy, orání, rozmělnění, smíchání půdy s hnojivem, výsadba a vyrovnání půdy. O to vše se vám mohou postarat právě kultivátory.

Jen si představte, kolik byste na práci s půdou strávili času, pokud by se vše mělo dělat ručně. A kolik byste museli utratit peněz za nářadí. Potřebovali byste rýče, lopaty, krumpáče, hrábě, lopatky na výsadbu a mnoho dalšího nářadí. Pořizovací cena všech druhů ručního nářadí by byla vyšší, než cena kultivátorů. Nákupem kultivátoru tedy ještě ušetříte. Sekačky a kultivátory. Pro zahradníky nejdůležitější výbava.

Kultivátory z naší nabídky jsou elektrické. Je tedy nutné mít na paměti, že k jejich provozu je zapotřebí mít v blízkosti elektrickou zásuvku na 230V a dostatečně dlouhý prodlužovací kabel. Prodlužovací kabely si můžete vybrat také z naší nabídky.

Proč nakupovat u nás

TÝM – Máme v týmu 30 lidí připravených zvládat každodenní rutinu i nestandardní požadavky.