Křovinořezy

Když na benzínové křovinořezy nasadíte hlavici strunové sekačky, využijete je na sekání klasické trávy v místech, na které se nedostane zahradní sekačka, nebo by práce se sekačkou byla příliš náročná. Nejvíce tedy na různých zákoutích zahrad šikých plochách, prostorách mezi chodníky a záhonky a také na místech u obrubníků a přechodů.

Hlavice s řeznými noži je určena pro náročnější povrch. Řezné nože jsou schopné kosit i křoviny a houževnaté plevely. Když už je na sekačku tráva příliš vysoká a na strunovou sekačku je příliš hustá nebo silná, přichází na řadu právě řezné nože. V naší nabídce ale můžete najít jen benzínové strunové sekačky, tedy sekačky, kde je jen pevná hlavice se strunami.

Do naší nabídky jsme vybírali křovinořezy s odolnou konstrukcí, dostatečně vyspělou technologií a především se skvělým vyvážením celého stroje. Díky dokonalému vyvážení je práce s nimi namáhavá jen minimálně, i když vypadají mohutně. Navíc jsou vybaveny popruhy, díky kterým si je můžete zavěsit na ramena a nemusíte mít celou váhu na rukou. Za popruhy můžete pak pověsit křovinořez i do dílny, aby nepřekážel položený na zemi.

Výrobci

Cena

Do 899
900 Kč - 1499 Kč
1500 Kč - 2499 Kč
2500 Kč - 4499 Kč
Nad 4500 Kč

Skladem

 

Proč platit online?

 

1 - nejrychlejší odbavení objednávky
2 - neřešíte drobné při platbě hotově
3 - bez dalších poplatků

Možnosti platby kartou na našem eshopu
 

Objednávky po telefonu volejte 281 926 926

281 926 926