Křovinořezy

Křovinořez benzínový 43ccm

Benzínový křovinořez s výborným výkonem motoru a šířkou záběru nožů 255mm. Možnost změny na strunovou sekačku s šířkou záběru struny 460mm. Vhodná pro domácí a hobby použití pro vaši zahrádku, zahradu, či další travnaté prostory. Snadná přeměna řezacích nožu na strunovou sekačku a naopak. Popruhy pro pohodlné nošení a sekání.

-40%
Křovinořez benzínový 43ccm
Výprodej
-40%   3 790 Kč 2 290 Kč +23 bodů
Skladem Porovnat
GB9V43
můžete mít už v pátek 24.01.

Když na benzínové křovinořezy nasadíte hlavici strunové sekačky, využijete je na sekání klasické trávy v místech, na které se nedostane zahradní sekačka, nebo by práce se sekačkou byla příliš náročná. Nejvíce tedy na různých zákoutích zahrad šikých plochách, prostorách mezi chodníky a záhonky a také na místech u obrubníků a přechodů.

Hlavice s řeznými noži je určena pro náročnější povrch. Řezné nože jsou schopné kosit i křoviny a houževnaté plevely. Když už je na sekačku tráva příliš vysoká a na strunovou sekačku je příliš hustá nebo silná, přichází na řadu právě řezné nože. V naší nabídce ale můžete najít jen benzínové strunové sekačky, tedy sekačky, kde je jen pevná hlavice se strunami.

Do naší nabídky jsme vybírali křovinořezy s odolnou konstrukcí, dostatečně vyspělou technologií a především se skvělým vyvážením celého stroje. Díky dokonalému vyvážení je práce s nimi namáhavá jen minimálně, i když vypadají mohutně. Navíc jsou vybaveny popruhy, díky kterým si je můžete zavěsit na ramena a nemusíte mít celou váhu na rukou. Za popruhy můžete pak pověsit křovinořez i do dílny, aby nepřekážel položený na zemi.

Proč nakupovat u nás

Jsme přímí dovozci, máme absolutní kontrolu nad kvalitou a dodávkami