Jak vybrat úložný box

Nenalezeny žádné záznamy.

Udržovat pořádek v bytě, dílně, nebo na zahradě vůbec není snadné. Kdo z nás nezná problém různě rozptýlených věcí, které nemají svoje místo? Právě v této situaci jsou ideálním řešením skladovací boxy, košíky, nebo lepenkové krabice. Jak si ale správně vybrat a nevyhazovat peníze? Přečtěte si pár základních rad!

Co je potřeba uvážit

V prvé řadě si je třeba ujasnit, jaký materiál je nejvhodnější. Do koupelny na drobnosti určitě nemůžeme kvůli vlhkosti použít stejnou papírovou krabici, kterou máme na dopisy v obývacím pokoji.

Kolik toho potřebuji uskladnit:

Kontejnery se vyrábějí se ve všech velikostech, takže si můžete pořídit maličký, do kterého se vejde sotva kostka másla, nebo velký úložný box, do kterého dáte na zahradě všechno nářadí, potřeby na grilování a ještě se do něho vleze polstrování ze zahradního nábytku.

Jaké potřebujeme na boxu víko:

Na některých místech, jako jsou například šuplíky, jsou praktičtější boxy bez víka. Jinde se ale kvůli prašnosti a bezpečnosti bez boxu s víkem neobejdeme.

Kde chceme nastolit řád ?

V dílně, ve sklepě, nebo v garáži jsou kvůli praktičnosti ideální bytelné boxy na kolečkách, nebo extra odolné boxy s uzávěrem, ve kterých můžeme beze strachu přepravovat věci z místa na místo.

  • V dětském pokojíku bude naše nejmenší daleko víc bavit uklízet drobnosti do krásných boxů s motivem.
  • V kuchyni oceníme kvůli velké praktičnosti a možnosti použití v mikrovlnné, troubě, mrazničce a myčce dokonalé misky s víčkem na potraviny.
  • Obývací pokoj a ložnici nám vylepší boxy, které můžeme stohovat a jejichž design si můžeme vybrat tak, aby ladil s interiérem pokojů.
  • Do koupelny jsou ideální boxy s klipovým uzavíráním, které minimalizují možnost navlhnutí uskladněných věcí.

 

Malé byty

Malé prostory se bez kontejnerů vůbec neobejdou. Ideální jsou do nich stohovací průhledné boxy, do kterých je vidět, takže se nemusí přehrabovat hromady věcí. Výbornou volbou jsou i praktické boxy s rozpůleným víkem, které lze použít jako velmi pěkný odkládací prostor.

Proč nakupovat u nás

3.000.000 - Do teď jsme realizovali přes tři milióny dodávek pro naše zákazníky.