Dárek zdarma ke každému nákupu
-26%
Profi otočný kovový vaflovač Gastroback 42419, 950W
Další zboží značkyGASTROBACK
Profi otočný kovový vaflovač Gastroback 42419, 950W Profi otočný kovový vaflovač Gastroback 42419, 950W Profi otočný kovový vaflovač Gastroback 42419, 950W + 3 další

Profi otočný kovový vaflovač Gastroback 42419, 950W

Vaflovač v nerezovém provedení značky GASTROBACK pro přípravu lahodných belgických XXL vaflí. Je vybaveny masivním kovovým pouzdrem s otočným zařízením pro rovnoměrné rozlití těsta a LED displejem pro přesné nastavení času a stupně propečení. Navíc s akustickým signálem a podsvícenými tlačítky. 

4 990 Kč (-26%)
3 690 Kč vč. DPH
3 049 Kč bez DPH
Plus Minus
Kód: D54016432424198
EAN: 4016432424198

Profi otočný kovový vaflovač Gastroback 42419, 950W

Máte rádi belgické vafle? Děláte je často a proto potřebujete přístroj, který vám je připraví za krátký čas a zvládne i dlouhodobý provoz? Máme pro vás skvělou zprávu. Chceme vám představit profesionální vaflovač GASTROBACK 42419. Jedná se o vaflovač s masivním kovovým pouzdrem a zejména s otočným zařízením pro rovnoměrné rozlití těsta. Tento vaflovač má jednu plotnu s nepřilnavým povrchem, aby jste mohli využít jen minimum tuku či péct zcela bez tuku. Je ideální pro vzdušné, lehké a jemné belgické vafle velikosti XXL, tedy o 50 % větší. Abyste dosáhli dokonalých výsledků disponuje LED displejem a intuitivním ovládáním. Jistě oceníte i akustický signál, který se ozve jakmile je vaše vafle hotová. Vaflovač je dále vybaven izolovaným držadlem, ochranou proti přehřátí, miskou na odkapávání těsta a spodním i horním ohřevem.

Základní vlastnosti profi otočného kovového vaflovače GASTROBACK

  • Příkon: 950 W
  • Napětí / frekvence: 230 V / 50 Hz
  • Počet vaflí: 1
  • Velikost vafle: XXL o 50% větší
  • Materiál: nerezová ocel
  • Rozměry (Š x V x H): 19 x 23,5 x 40,5 cm
  • Hmotnost: 5 kg

Výhody profi otočného kovového vaflovače GASTROBACK

Největší výhodou je otočný mechanismus, který umožňuje dokonalé rozlití těsta na horní i dolní pečící plochu. Jednoduše těsto nalijeme na spodní pečící formu, poté vaflovač uzavřeme a jeho otočením zajistíme rovnoměrné rozlití těsta na obě pečící desky. Další neméně důležitou výhodou je ovládání, které zpříjemňuje digitální modře podsvícený LED displej i podsvícená tlačítka. Díky němu lze nastavit délku pečení v 30 sekundových krocích a můžete nastavit délku pečení až na 4 minuty. Tato variabilita umožňuje péct vafle pokaždé jinak a podle jiného receptu. Navíc si můžete nastavit stupeň propečení kůrky stiskem jediného tlačítka. K uživatelsky příjemným výhodám patří akustický signál, ten je velmi vhodný, když se potřebujete od vaflovače vzdálit. Také izolované držadlo k otáčení a odkapávací miska. Vaflovač má navíc velmi masivní provedení, což je zárukou dlouhé životnosti. Dokonce zvládne až 2 hodinový nepřetržitý provoz.

Proč koupit profi otočný kovový vaflovač GASTROBACK

Tento profesionální vaflovač vám dá záruku, abyste dosáhli dokonalých výsledků při výrobě originálních belgických vaflí a navíc ve velikosti XXL. Nejen že má vynikající výkon (950 W), disponuje variabilním nastavením teploty, má integrované topné těleso pro spodní a horní rovnoměrný ohřev, otočný mechanismus, LED displej, podsvícená tlačítka, ale i byl k tomuto účelu přímo zkonstruován. Také je uživatelsky velmi přívětiví, snadno se čistí a ještě bude vynikajícím estetickým doplňkem vaší kuchyně. Proto na nic nečekejte a pořiďte si profi otočný vaflovač GASTROBACK 42419 zde na našem e-shopu ještě dnes.

BarvaNerez
Příkon [W]950
Napájení [V/Hz]230/50
Počet sendvičů [ks]1
Tvar sendvičůKruh
GrilováníNe
VaflováníAno
MuffinyNe
×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět