Elektrokola

e-MOUNT 3/16 48CM E-KOLO HORSKÉ ROADMAN

-36%
e-MOUNT 3/16 48CM E-KOLO HORSKÉ ROADMAN
38 999 Kč 24 999 Kč
Skladem (do 48h)
Kód: D050002084

Konstrukce elektrokol je stejná, jako u klasických cyklistických kol. Jen jsou elektrokola vybavena dvěma technologickými prvky navíc. Tyto prvky jsou elektromotor a akumulátor. Právě elektromotory na elektrokolech zajišťují usnadnění šlapání. Jsou schopné vydávat různou energii, která bude pomáhat cyklistovi. A akumulátory se starají o dodávku elektrické energie do akumulátorů. K nabíjení akumulátoru nejsou zapotřebí autoabíječky, ale klasická zásuvka 230V.

I když k pohonu elektrokol výrazně pomáhá elektromotor, stále je základním pohonem lidská síla – tedy šlapání. Bez šlápnutí elektrokola nejedou. A právě proto mohou být stále považována, za cyklistická kola a nikoliv za motocykly. K řízení elektrokol tedy není zapotřebí žádný řidičský průkaz a není zde žádné věkové omezení. K jízdě můžete využívat cyklostezky a od 18-ti let není nutná ani přilba. Ačkoliv vzhledem k bezpečnosti bezpečnostní přilby výrazně doporučujeme.

V naší nabídce je zastoupeno hned několik verzí elektrokol, podle typu terénu a jízdy. Na své si přijdou milovníci terénu i silnice. Nechybí ani elektrokola ve skládacím provedení pro snadnou manipulaci. Mytí elektrokol je stejné, jako u kol klasických, takže můžete využít třeba vysokotlaké čističe.