-48%
Elektrický zahradní drtič ASIST AE9S24D logo ASIST
Další zboží značkyASIST
Elektrický zahradní drtič ASIST AE9S24D Elektrický zahradní drtič ASIST AE9S24D Elektrický zahradní drtič ASIST AE9S24D

Elektrický zahradní drtič ASIST AE9S24D

2x

Elektrický drtič odpadu značky ASIST s výkonem 2400 Wattů v modrém provedení je vhodným pomocníkem při likvidaci biologického odpadu i úklidu zahrady. Umožňuje drtit zahradní odpad až do průměru 39 milimetrů. Je vybavený kolečky, pěchovadlem a 50 litrovým sběrným vakem.

Značka: ASIST

Kód zboží: AE9S24D

Záruka: 24 měsíců

Cena vč. DPH
1 999 Kč
Cena bez DPH
1 652 Kč
Původní cena
3 839 Kč
Sleva
-1 840 Kč (-48%)
20 bodů
Skladem > 5ks
můžete mít už v čtvrtek 21.03
3.5
Vynikající
hodnotili 2 uživatelé
1x
1x
188
produktů
koupeno
70%
zákazníků
doporučuje

Elektrický zahradní drtič ASIST AE9S24D

Přemýšlíte jak zlikvidovat odpad ze stříhání větví, ořezávání stromů a podobně? Máme pro vás skvělé řešení, díky kterému můžete i ušetřit! O co jde? Tímto řešením je elektrický zahradní drtič ASIST AE9S24D. Jedná se o zahradní drtič, který k drcení využívá nožového systému. Disponuje výkonným 2400 Wattovým motorem, díky kterému zvládne rozdrtit zahradní odpad až do průměru 39 milimetrů.

Drtič je vybavený kolečky pro snadnou manipulaci a pěchovadlem plnícího otvoru. Navíc se dodává i se sběrným vakem o objemu 50-ti litrů. Jistě oceníte i snadné odklápění násypníku, což vám umožní jednoduché čištění tohoto stroje. Samozřejmostí pak jsou bezpečnostní prvky jako je ochrana před přetížením nebo bezpečnostní blokování (bezpečnostní spínač ve skříni, mezi násypkou a spodní deskou).

Základní vlastnosti elektrického zahradního drtiče ASIST

  • Napětí / frekvence: 230 V / 50 Hz
  • Příkon: 2400 W
  • Otáčky: 4500 ot/min
  • Max. průměr větví: 39 mm
  • Doporučený cyklus používání: 4 min. zap. / 6 min. vyp.
  • Hmotnost: 10,7 kg

Výhody elektrického zahradního drtiče ASIST

Hlavní výhodou tohoto drtiče je jeho mobilita. Díky velkým kolečkům a integrovanému madlu nebude s jeho manipulací žádný problém. Ba naopak ho snadno přemístíte z místa na místo. Další výhodou je skvělý výkon motoru, který vám umožní drcení větví o průměru až 39 milimetrů. K výhodě jistě patří i nožový systém, který obsahuje dva nože, které lze snadno vyměnit. A samozřejmě i skvělý záruční a pozáruční servis včetně výborné dostupnosti náhradních dílů.

Proč koupit elektrický zahradní drtič ASIST

S tímto zahradním drtičem můžete zvládnout úklidové práce na zahradě jedna dvě. Ideální řešení jak rychle a snadno zhodnotit biologický odpad. Tento rozdrcený odpad totiž můžete použít jako skvělé hnojivo nebo s ním vytvořit ochrannou vrstvu proti zarůstání plevelem. Díky tomu ušetříte nemalé peníze. Příznivá cena, dostatečný výkon, mobilita a sběrný vak v balení jsou přeci lákavé podněty ke koupi. Bezpečnostní pokyny: Toto zařízení je povoleno používat pouze pokud je zapojeno do el. Obvodu s proudovým chráničem 30 mA. Dodržujte bezpečnostní pokyny pro práci s el. přístroji. Další bezpečnostní pokyny si prostudujte v přiloženém manuálu.

Technické parametry Typ motoru: Elektrický Volnoběžné otáčky (ot/min): 4500 Průměr větví (mm): 39 Příkon (W): 2400 Napájení (V/Hz): 230/50 Hmotnost (kg): 10.7 Kolečka: Ano Pěchovadlo: Ano

Součást balení:

1x Nástroj pro vtlačování materiálu 1x Sběrný vak na drť z pevného materiálu

Návod k použití

Pro někoho na chatku kde bude drtit větve do 2cm průměru se hodí větší průměr s tupými noži ani neskoušejte jen se přetíží a vypne.

 Dělá co má drtí větve
 Vynikající ochrana proti přetížení motoru
 Sestaveno z nekvalitních plastů které praskají
 Nože se velice rychle tupí a zatím se mi nepodařilo sehnat nahradní
 Za tu cenu bych očekaval kvalitnější stroj alespoň ty plasty

 dobrý malý pomocník na zahradu

Novinky