DÁREK! 1 x Respirátor FFP2 nebo 4 x roušky při nákupu nad 1000 Kč! Myslíme na Vás a Vaši rodinu.

Da Vinci, Italy

Da Vinci, Italy

Značka Da Vinci je na českém trhu od roku 2004. V tomto roce značka získala evropské zastoupení a s tím spojená práva. Od té doby je nábytek a doplňky, z kvalitních konstrukčních materiálů k dispozici i pro zákazníky v našem regionu.

interiérové dveře

CPL laminát víc než by jste čekali

V sortimentu interiérových dveří najdete výrobky s kvalitním povrchem CPL. Za touto zkratkou se skrývá kontinuálně lisovaný laminát. Jedná se o vrstvený materiál na bázi laminátových pryskyřic, jenž je zpracováván za použití vysokých teplot a tlaků.

Díky tomu má laminát značnou odolnost. Dveře vyrobené s povrchem CPL pak mají delší životnost než dveře s klasickou fólií. Díky technologii CPL může firma Da Vinci garantovat stálost povrchu po dobu deseti let.

CPL laminát velmi dobře odolává mechanickým vlivům. Zvyšuje se i jeho tolerance vůči vlhkosti a teplu. V interiéru se s vlhkostí setkáváme zpravidla v koupelně či kuchyni a tepelné zdroje, jako jsou například radiátory, se často vyskytují i v blízkosti interiérových dveří nebo nábytku.

Laminát CPL také dobře snáší desinfekční prostředky a je odolný vůči působení olejů, tuků nebo různých kosmetických přípravků. Tím je zabráněno vzniku skvrn a dosaženo žádoucí estetické stálosti. Proto tento kvalitní povrch vybírejte všude tam, kde očekáváte vysokou zátěž.

interiérové dveře

Oblé hrany dveří

Další systém označovaný jako SOH pomáhá chránit vaši bezpečnost tím, že hrany dveří nebo jiného nábytku jsou pečlivě zaoblené. Oblé hrany přispívají v příjemnému vzhledu a pokud máte doma malé děti, oblé hrany je ochrání před škrábanci nebo vážnějšími zraněními. Jistě proto oceníte, že oblé hrany nemají jen dveře značky Da Vinci, ale například i zárubně.

Obložkové zárubně určené k dveřím stejné značky musí z estetického i funkčního hlediska odpovídat nově vybraným dveřím. Obložkové zárubně můžete použít i na stávající zárubně instalované v interiéru. Montáž je jednoduchá a zvolit lze tři různé velikosti. Proto věříme, že se vám podaří velikost i typ povrchové úpravy pečlivě sladit s designem vašich nových dveří.

Nenalezeny žádné záznamy.

Proč nakupovat u nás

BEST CENY - Nejlepší ceny u nás - naši nákupčí vyjednávají ceny za vás na desetitisíce kusů.

PŘIHLÁSIT
KATEGORIE
Košík je prázdný
Porovnání Roušky a respirátory