Hokejový dres ČR Rulyt, vel. XL Vyprodáno
Další zboží značkyRulyt
Hokejový dres ČR Rulyt, vel. XL

Hokejový dres ČR Rulyt, vel. XL

Hokejový dres značky Rulyt ve velikosti XL je nezbytnou výbavou každého českého fanouška či fanynky. Je vyrobený ze 100 procentního polyesteru a má unisex střih, takže ho mohou používat jak muži, tak i ženy. Jedná se o povedený dres v českých barvách!

Značka: Rulyt

Kód zboží: D14891223069679

Cena vč. DPH
99 Kč
Cena bez DPH
82 Kč
Původní cena
719 Kč
Sleva
-620 Kč (-86%)

Hokejový dres ČR Rulyt, vel. XL

Chodíte na hokej? Rádi dáváte najevo jakému týmu fandíte? Pak musíte mít hokejový dres Rulyt v červené barvě, který to ukáže za vás. Jedná se o dres s unisex střihem, který má na přední straně státní znak České republiky a na jeho zadní straně se nachází nápis CZECH. Celý je vyveden v českých barvách. Navíc je vyrobený ze 100% polyesteru, což zajišťuje jeho stálobarevnost a také se velmi rychle suší. Ocení jej jak muži, tak i ženy.

Základní vlastnosti dresu Rulyt

  • Velikost: XL
  • Materiál: 100 % polyseter
  • Střih: UNISEX
  • Barva: červená

Proč koupit dres Rulyt

Tento dres jistě dobře vyjádří vaši podporu českým hokejistům na mezinárodních soutěžích nebo olympiádách. Má velmi pěkné a precizní provedení. Byl vyrobený z kvalitního materiálu, díky kterému bude mít po dlouhou dobu jasné barvy. Je zdoben veškerými prvky, které by na dresu měli být a navíc má unisex střih, proto jej mohou použít nejen muži, ale i ženy. Představuje tedy ideální doplněk nejen pro fanoušky, ale i pro fanynky.

Novinky