-62%
Televizní stolek DaVinci / noční stolek
logo Da Vinci, Italy

Televizní stolek DaVinci / noční stolek

dekor buk, rozměr 80x54x47,5 cm, elegantní nadčasový design, materiál LDF, kovové podpěry poliček, 4x kolečka pro snadnou manipulaci, poličky pro umístění audio a video techniky a herních konzolí, ideální do menších obýváků nebo dětských pokojíčků *)

1 569 Kč (-62%)
599 Kč vč. DPH
495 Kč bez DPH
Skladem > 5ks   Můžete mít už v pátek 30.7.
Plus Minus
Kód: DVRT0009-04

Televizní stolek DaVinci / noční stolek

Televizní stolek Da Vinci DVRT0009-04 z produktové řady Chip má dvě praktické police, pro umístění přijímacích nebo záznamových zařízení. Do polic stolku je možné umístit také CD a DVD nosiče. Praktické světlé provedení s dekorem buku dobře sladíte s podobně laděným nábytkem vašeho interiéru. Navíc je stolek vybavený kolečky, což vám zaručí snadný úklid. Jeho rozměry pak jsou 80 x 54 x 47,5 centimetrů.

Údržba nábytku: Otírejte navlhčenou hubkou a jemným čistícím neagresivním prostředkem. Osušte čistou textilní látkou do sucha.

Základní vlastnosti televizního stolku Da Vinci

  • Rozměry: 80 x 54 x 47,5 cm
  • Materiál: LDF
  • Dekor: buk
  • Hmotnost: 13,0 kg

Stolek má velmi elegantní provedení, takže skvěle zapadne do jakéhokoli interiéru. Toto provedení výborně podtrhují kovové podpěry, které zároveň tvoří moderní prvek stolku. Praktická kolečka v dolní části stolku pak umožňují jednoduchý přesun všech propojených přístrojů. Stolek tak snadno použijete při prezentačních akcích v profesionálním prostředí, ale i lehce přesunete za účelem úklidu. Díky použitému LDF materiálů vám bude stolek jistě sloužit co nejdelší dobu.

*) Cena u těchto výrobků je stanovena s ohledem na to, že zboží může vykazovat drobné kosmetické nedostatky, které nemají vliv na funkčnost výrobku, obal výrobku může být transportem poškozen a deformován

×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět