-36%
Úložný Bi box L 40 litrů kombinace průhledná modrá
logo KIS

Úložný Bi box L 40 litrů kombinace průhledná modrá

Úložný box je vhodný k uskladnění hraček, oblečení či k organizaci dalších věcí ve vaší domácnosti. Jeho objem je 40 litrů a je dodáván v modré barvě.

549 Kč (-36%)
349 Kč vč. DPH
288 Kč bez DPH
Skladem > 5ks   Můžete mít už v úterý 22.09
Plus Minus
Kód: 008454LBNCL

Úložný Bi box L 40 litrů kombinace průhledná modrá

Vynikající multifunkční úložný box určený na mnoho účelů. Rozměry 55x35x28 cm. Průhledný plast s prvky modré barvy. Velikost boxu je 40 litrů uzavíratelný s plastovou pojistkou víka. Jedná se tedy o středně velký stylový box. Tento box je odolný a můžou jej využívat děti i dospělí na účely v domácnosti nebo v komerční oblasti. Box můžete použít i na potraviny. Unikátní koncept barevného plastu.

Plastové boxy a organizery se hodí také do dílny, tak i dalších prostorů, kde potřebujete ukládat nářadí, nástroje a materiál pro domácí a hobby použití. Vybírat můžete z naší nabídky bez omezení.

Základní vlastnosti úložného boxu KIS

  • Rozměry: 55 x 35 x 28 cm
  • Objem: 40 L

Výhody úložného boxu KIS

Modré provedení s transparentními průhledy si oblíbí každý. Je dodáván spolu s praktickým víkem, které se na box jednoduše zacvakne pomocí 2 klipů. V případě potřeby je možné více boxů stohovat na sebe a šetřit tím místo. Jednoduše se přenáší díky postranním držadlům.

VelikostL
Obsah [l]40
KolečkaNe
BarvaModrá
Hloubka [cm]35
Výška [cm]28
Šířka [cm]55
×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět