Asist - značka vítězů

Nenalezeny žádné záznamy.

Hledáte-li osvědčené nářadí, pak k těm velmi známým patří nářadí Asist. Značku Asist najdete jak u ručního nářadí, tak i u elektrického nářadí. A právě šíře produktů, značky Asist, dělá z tohoto nářadí významného pomocníka, jak pro domácí a hobby použití, tak i pro to profesionální.

okružní pilapřímočará pilaúhlová bruska

 

Proč se nářadí Asist dá považovat za značku vítězů?

Pojďme se podívat například na elektrické nářadí Asist. Toto nářadí se vyrábí se stejnou precizností a pečlivostí jako další uznávané značky elektrického nářadí, ale navíc, poměr ceny a kvality, u nářadí Asist, je velmi příznivý, pro všechny cílové zákazníky. A navíc, výrobce nabízí spolehlivý a rychlý záruční a pozáruční servis.

Značka Asist pravděpodobně disponuje největší skladovou zásobou náhradních dílů. To umožní, bez problémů, opravit i nářadí, na které jste si zvykli, ale je již trochu starší. Díky takovému servisu nemusíte elektrické nářadí vyhodit a kupovat nové, ale jen je poslat na servis a používat další roky.

Nářadí Asist ve třech řadách

Řada Asist hobby - jde o základní a jednoduchý typ nářadí, pro ty kdo nářadí používají spíše příležitostně.

Asist Blue Line  je především pro kutily, ale volí ji i mnozí řemeslníci. Vyznačuje se širokým sortimentem nářadí. 

Prémiová řada je pak Asist Green Line, mimořádně povedená řada se spoustou doplňkových prvkú, které dělají z běžného nářadí mistrovské pomocníky. Navíc, tato řada nabízí v základním provedení tříletou záruční lhůtu s možností prodloužení záruky až na pět let. Značka vítězů si to prostě může dovolit.

Kladiva, šroubováky, pilníky a další ruční nářadí Asist vyniká vysokou kvalitou a precizností provedení stejně, jako elektrické nářadí.
Zkrátka, nářadí Asist je značka vítězů a kdo by nechtěl nejen se svým kvalitním nářadím vítězit.       

Proč nakupovat u nás

2+1 ROK ZÁRUKY - Až o 1 rok garance navíc u vybraného sortimentu ASIST a GARDENIUS.

×

Pokud jste zapoměli své heslo, můžete ho resetovat.

Registrovat se
⇐ Zpět